Презентували та обговорили потенційні заходи до Стратегії розвитку
Під час п’ятого засідання Комітету з розробки Стратегії розвитку Звягельської міської територіальної громади спільно з експертами проєкту Рада Європи: громадська участь:
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
![🗓️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f5d3.png)
Під час п’ятого засідання Комітету з розробки Стратегії розвитку Звягельської міської територіальної громади спільно з експертами проєкту Рада Європи: громадська участь: