Про делегування функцій замовника будівництва хірургічного корпусу

22 Травня 2020, 9:39

21 травня під головуванням тимчасово виконувача повноважень міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулась нарада щодо передачі функцій замовника будівництва хірургічного корпусу.

Спроможність бюджету громади не дозволяє самостійно завершити будівництво. Після багаточисельних звернень будівництво хірургічного корпусу включено до переліку об’єктів фінансування яких здійснюється за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Варто зауважити, що об’єкти, які фінансуються за рахунок ДФРР обов’язково підлягають співфінансуванню на рівні 10% коштами місцевих громад.

Перелік об’єктів в Житомирській області, що фінансуються за рахунок ДФРР визначається комісією на чолі з головою Житомирської ОДА. Цього року на будівництво хірургічного корпусу планувалося виділити майже 31 млн. грн.

Розпорядженням голови Житомирської ОДА від 10.03.2020 року № 179 «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» визначено замовників (розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів) із реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуються у 2020 році за рахунок коштів ДФРР. Згідно з розпорядженням голови ОДА замовником будівництва хірургічного корпусу КНП “Новоград-Волинське міськрай ТМО” в м. Новограді-Волинському визначено департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

Рішенням міської ради № 901 від 19.03.2020 року було доручено делегувати функції замовника від КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА на виконання робіт по будівництву (коригування) хірургічного корпусу на вул. Наталії Оржевської, 13.

Підготовлено акт прийому-передачі пакету документів департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА. Підрядна організація, яка раніше виконувала роботи з будівництва хірургічного корпусу не надала замовнику виконавчу документацію. Підрядник заперечує проти дій Новоград-Волинської міської ради та буде оскаржувати її рішення в суді.

В разі затягнення передачі функцій замовника департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, заплановані кошти на будівництво хірургічного корпусу за рахунок ДФРР будуть перерозподілені на інші об’єкти Житомирської області. Однак, незважаючи на ситуацію, що склалася, Новоград-Волинська міська рада і надалі вживатиме всіх необхідних заходів, щоб продовжити будівництво хірургічного корпусу.

Олена Обух, т.в.о. начальника відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія