Про діяльність центру надання адміністративних послуг

16 Серпня 2017, 9:53

Діяльність центру надання адміністративних послуг спрямована на забезпечення прозорості, відкритості  розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг,  що запобігає корупційним діям, забезпечує оперативність у вирішенні питань та рівність прав  усіх суб’єктів звернень. Тож запровадження надання адміністративних послуг через ЦНАП значно спростило мешканцям міста отримання  різноманітних адміністративних послуг та мінімізувало вплив особистого фактору на прийняття рішень, що є цивілізованою формою співпраці влади і громадян.

Основною перевагою роботи ЦНАПу є те, що більшість послуг надається безоплатно, а також є зручні години прийому по суботам з 9.00 до 14.00.

На даний час через центр можна отримати 89 різноманітних послуг, які надаються як структурними підрозділами виконавчого комітету  так і органами державної влади,  державної міграційної служби,  держгеокадастру, державної реєстраційної служби та інші:

–          19 адміністративних послуг, що надаються управлінням містобудування, архітектури та земельних відносин;

–          4 адміністративні послуги, що надаються відділом підприємницької діяльності;

–          9 адміністративних послуг, що надаються управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради;

–          2 послуги, що надаються Новоград-Волинським міжрайонним управлінням головного управління державної епідемічної служби в Житомирській області;

–          3 послуги, що надаються інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю;

–          4 послуги , що надаються управлінням ветеринарної медицини в Новоград-Волинському районі;

–          1 послуга, що надається Новоград-Волинським міськрайонним відділом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області;

–          1 послуга, що надається організаційним відділом міської ради;

–          1 послуга, що надається відділом загальної роботи та з питань контролю міської ради;

–          1 послуга, що надається відділом культури міської ради;

–          1 послуга що надається  управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради;

–          10 послуг, що надаються службою у справах дітей міської ради;

–          1 послуга, що надається Новоград-Волинським сектором Управління Державної міграційної служби України в Житомирський області.

–          25 послуг, що надаються головним територіальним управлінням юстиції в Житомирській області стосовно громадських формувань;

–          7 послуг, що надаються відділом державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Реєстраційної служби Новоград-Волинського міськрайонного управління юстиції стосовно нерухомого майна.

Інформацію про перелік послуг можна отримати зайшовши на сайт Новоград-Волинської міської ради в розділ Центр надання адміністративних послуг, або зателефонувавши на телефонну лінію центру надання адміністративних послуг за номером: (04141)5-24-79.

Ми чекаємо всіх мешканців міста та будемо раді допомогти кожному.

ЦНАП працює з понеділка по четвер з 8.00 по 17.15, п’ятниця з 8.00 по 16.00, субота  з 9.00 по 14.00 за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Соборності, 13.

Світлана Крапівницька,

начальник центру надання адміністративних послуг 

 

Чат-бот Гаряча лінія