Про діяльність клубу „Родоцвіт“ для прийомних сімей

22 Грудня 2016, 17:57

З 29 липня 2009 року при Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді діє клуб «Родоцвіт» для прийомних сімей. Метою клубу є допомога у вирішенні проблемних питань життя та розвитку прийомної дитини, допомога у соціалізації, утриманні і вихованні, допомога у забезпеченні належних умов функціонування прийомної сім’ї, у підвищенні ролі сім’ї у суспільстві, допомога кожного учасника клубу самому собі, перебуваючи в колі людей з аналогічними проблемами та обставинами життя, завдяки обміну думками чи новою корисною інформацією, емоційній взаємопідтримці, формуванню й аналізу нових поведінкових навичок і вмінь тощо. Прийомні батьки зустрічаються 1 раз на 2 місяці. Спеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді намагаються урізноманітнити засідання клубу, зокрема нас радо приймали в музеї родини Косачів, в музеї Лесі Українки. Для зустрічі з прийомними батьками запрошуються різні фахівці: спеціалісти служби в справах дітей міської ради, лікарі міськрай ТМО, психолог медичного коледжу, спеціалісти міського центру зайнятості, фахівці Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, творчі особистості мста, зокрема Сергій Руденко, Ліна Наумець, Лариса Ярмоленко, народний ансамбль „Хміль“; гуртківці Палацу дітей та молоді міста Новограда-Волинського під керівництвом Олени Маркович та Галини Кучинської, учні та викладачі Школи мистецтв. Засідання клубу проходять завжди в дружній теплій атмосфері.

З 2006 року в місті створено та функціонувало 14 прийомних сімей, в яких виховувалось 22 прийомні дитини. З них вже 6 сімей розформовано, в зв’язку з досягненням дітьми повноліття та закінченням навчального закладу, 2 дитини всиновлені цими ж прийомними батьками.

На сьогодні у місті функціонує 8 прийомних сімей, в яких виховується 11 прийомних дітей.

Якщо Ви маєте намір взяти дитину і виховати її у Вашій родині, то звертайтеся в міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   за адресою:   вул. Шевченка, 31, телефон  2-07-12  або в службу у справах дітей міської ради за адресою: вул. Замкова 3/6, телефон 2-08-91

 

Олена Котова,

начальник відділу соціальної роботи міського центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія