Про діяльність Звягельського районного відділу поліції у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Звягельської міської територіальної громади за 2022 рік та 5 місяців 2023 року

25 Липня 2023, 11:20

19 липня в ході пленарного засідання  тридцять шостої сесії міської ради восьмого скликання начальник Звягельського районного відділу поліції Андрій Гнатенко поінформував про діяльність Звягельського РВП у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії  злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території  Звягельської міської територіальної громади за 2022 рік та 5 місяців 2023 року.

Як зазначив А. Гнатенко, упродовж 2022 року Звягельським РВП вжито ряд заходів з метою забезпечення прав і свобод громадян, розкриття і розслідування злочинів, відшкодування завданих ними збитків.

Реєстрація та розгляд заяв і повідомлень про кримінальні
правопо
рушення та інші події

За звітний період до Звягельського РВП ГУНП надійшло 18831 повідомлення, які внесені до єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події

Із загальної кількості отриманих повідомлень 1558 звернень мали склад кримінального правопорушення.

Реагування на всі заяви та повідомлення громадян забезпечується за рахунок чергування 6 нарядів сектору реагування патрульної поліції (4 Звягель, 1 Баранівка, 1 Ємільчине), 3 слідчо-оперативних груп (2 Звягель та 1 Ємільчине) Колишній Баранівський район обслуговує слідчо-оперативна група Звягельського РВП так як в відділі поліцейської діяльності № 1 м. Баранівка згідно штатного розпису відсутні посади слідчих, дізнавачів та оперу повноважених.

Ст%