Про комплекс весняно-польових робіт в аграрних господарствах Новоград-Волинської громади

4 Травня 2022, 11:54

Агропромисловий комплекс громади представлений суб’єктами господарювання у старостинських округах, що спеціалізуються на вирощуванні зернових, бобових та насінні олійних культур, а також розведенні великої рогатої худоби та бджіл.

Наразі сільськогосподарськими підприємствами активно проводяться весняно-польові робіти.  Станом на 03 травня 2022 року аграрії здійснюють комплексний захист озимих зернових культур від хвороб та бур’янів. Стан посівів добрий та задовільний. Завершили дану роботу ПП «Граніт», ТОВ «Агросоюз».

Продовжується посів пізніх культур. Кукурудзи на зерно посіяно 1200 га. Завершили посів ФГ «Золотий нектар» – 400 га, ПП «Граніт» – 410 га, СП «Світоч» – 200 га. Соняшнику посіяно 210 га, ФГ «Баур-ММ» посіяло 200 га сої.

Високими темпами проводиться підготовка площ під посів кукурудзи та сої з внесенням мінеральних добрив. Згідно наукових досліджень дефіцит вологи в орному шарі становить 38%. Наступили оптимальні строки для посіву усіх пізніх культур. До прогнозу по посіву сільськогосподарським підприємствам громади залишається досіяти 300 га кукурудзи, 200 га соняшнику та 600 га сої.

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради

Чат-бот Гаряча лінія