Про літнє оздоровлення дітей

30 Серпня 2016, 3:42

Підходить до завершення літній період оздоровлення міських дітей пільгових категорій. Протягом літа діти, які потребують соціальної уваги та підтримки, оздоровлювались не лише в Україні а й за її межами. Зокрема, закордоном діти мали змогу оздоровитися в Хорватії, Угорщині та Туркменістані в  Україні в таких закладах: «Український дитячий центр «Молода Гвардія» (м. Одеса), дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Лісова казка» (смт. Кам’яний Брід, Баранівський район, Житомирська область), «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ), Житомирський обласний центр вертебрології і реабілітації «Лісовий берег» (м. Житомир), Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту «Дениші» (с. Дениші, Житомирський район, Житомирська область). Також 23.08.2016 року 20 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, відправилися на оздоровлення до «Курортного об’єднання «Перлина Чорномор’я» ПЗОВ «Связист», ПЗОВ «Рассвет» (Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка).

Управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради за період з 01.06.2016 по 29.08.2016 року було оздоровлено 95 дітей пільгових категорій. Загалом за 2016 рік оздоровлено 97 дітей.

Оздоровлення продовжується. Для отримання путівки на оздоровлення необхідно звертатися  до упраління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури  та спорту  міської ради, вул. Шевченка 5/1(приміщення Молодіжного центру), Телефон для довідок 2-16-85.

 

Анастасія Нєпша – головний спеціаліст

управління у справах сім’ї, молоді,

фізичної культури та спорту міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія