Про надходження коштів по субвенції з державного бюджету
![Про надходження коштів по субвенції з державного бюджету](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drpl4vo2j9ls711e6h1o5d1pmfsr.jpg)
Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради повідомляє, щодо надходження коштів по субвенції з державного бюджету (КТКВК 250328) місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот в сумі 1 548 702,00 грн. Відповідно до отриманої субвенції було погашено заборгованість перед ОСББ та комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» за листопад-грудень 2016 року за житлово-комунальні послуги по пільгах та субсидіях.
Л.В. Хрущ,
директор департаменту праці та
соціального захисту населення міської ради