Про офіційний візит міського голови Віктора Весельського до столиці України

28 Березня 2016, 9:36

25 березня міський голова Віктор Весельський з офіційним візитом перебував у м. Київ, на 12 позачерговому з’їзді політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Як зазначив Віктор Леонідович на своїх сторінках в соціальних мережах: «З’їзд підтримав кандидатуру Гройсмана В.Б. на посаду Прем’єр-Міністра і рекомендували делегати з’їзду внести дану кандидатуру Президенту України для подання на розгляд Верховної Ради».

Віктора Леонідовича запросили виступити, як безпартійного міського голову, одного з усієї України, щодо бачення питання децентралізації влади в Україні. Відряджання до Києва відбулося за рекомендацією голови Житомирської ОДА Сергія Машковського. «Запросять інші політичні сили на свої з’їзди – погодять в ОДА, поїду інших переконувати про переваги децентралізації на місцях» – зауважив у соцмережах очільник міста.

Цього ж дня Віктор Весельський мав зустрічі з директорами НДІ у НАМН України щодо вирішення питання подальшого лікування хворих жителів міста Новограда-Волинського у м. Києві.
 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю

Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія