Про отримання в оренду житла

19 Травня 2022, 11:29

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 220 «Питання надання гуманітарної та іншої допомоги цивільному населенню в умовах воєнного стану в Україні» Житомирській області виділено 10 млн грн для придбання житла, яке буде передано в оренду багатодітним сім’ям з числа внутрішньо переміщених осіб a6o особам, які проживають у деокупованих населених пунктах, не мають i не мали статусу внутрішньо переміщених осіб, житлові будинки (квартири) яких зруйновано, походжено внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною російською агресією.

Зазначена програма реалізується фінансовою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” (Держмолодьжитло), яким оголошено про проведення закупівлі житла.

Рішенням Правління Держмолодьжитла від 11.05.2022, протокол № 46 затверджено Порядок придбання житла з метою наступної передачі такого житла в оренду (найм), що додається. На офіційному вебсайті зазначеної фінансової установи оприлюднено відповідне оголошення про прийняття пропозицій від продавців – власників житла. https://www.molod-kredit.gov.ua/…/derzhmolodzhytlo…

3 метою прискорення визначення відповідних пропозицій та забезпечення житлом зазначених категорій громадян просимо:

  1. Надати допомогу Держмолодьжитлу в Житомирській області у пошуку продавців житла, які відповідають встановленим критеріям.
  2. Визначити перелік осіб, яким може бути передано зазначене житло в оренду до 25.05.2022, та надати відповідні заяви на електронну адресу dmg-zhytlo@molod-kredit.gov.ua.)

Контактна особа: директор Житомирського регіонального Управління Держмолодьжитло Потапчук Iгоp Миколайович, тел. 067-508-23-12.

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту

Чат-бот Гаряча лінія