Про підготовку до зимового періоду 2016-2017 років

17 Листопада 2016, 4:48

З метою забезпечення життєдіяльності міста під час несприятливих погодних умов та значних опадів снігу, для запобігання створення непередбачуваних ситуацій та унеможливлення травмування людей розпорядженням міського голови від 11.11.16 № 261(о) „Про забезпечення життєдіяльності міста в зимовий період 2016-2017 років“ затверджено відповідальних за забезпечення оперативного прибирання снігу з доріг та тротуарів, прибудинкових та закріплених територій.

Протяжність доріг міста становить 176 кілометрів, утримання яких забезпечує комунальне підприємство „Шляхрембуд“ (керівник Юсипець Ю.Г.). Для забезпечення зимового утримання доріг та тротуарів, а саме розчистки  їх від снігу та посипання піщано-соляною сумішшю, підприємство має 7 одиниць техніки. Для посипання доріг заготовлено 1,4тис. тон піску та 70 тон солі.

Управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності спільно з КП „Шляхрембуд“ розроблено схеми першочергового прибирання доріг спецтехнікою в зимовий період та графік чергування працівників.

Для проведення робіт з розчистки доріг при надмірному випаданні снігу залучається додаткова техніка комунальної та приватної власності.

Постійний контроль за станом прибирання від снігу та посипання піщано-соляною сумішшю тротуарів ведеться інспекцією благоустрою міста.
 

Управління житлово-комунального господарства,

енергозбереження та комунальної

 

Чат-бот Гаряча лінія