Про підсумки пленарного засідання позачергової 35-ї сесії Новоград-Волинської міської ради
![Про підсумки пленарного засідання позачергової 35-ї сесії Новоград-Волинської міської ради](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds7dcsv6r8u17unmd87298582j.jpg)
17 жовтня, на звернення групи з 1/3 депутатів міської ради, у великій залі Будинку рад відбулося пленарне засідання позачергової 35-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання.
Засідання провів секретар міської ради Василь Остапчук, оскільки міський голова Віктор Весельський перебуває на лікуванні після оперативного втручання та згідно із розпорядженням від 04.09.2019 №422 (к) «Про покладання виконання обов’язків міського голови» виконання обов’язків з питань діяльності міської ради покладено на секретаря міської ради.
Станом на 09:00 годину у сесійній залі зареєструвалися 20 з 34 обраних депутатів міської ради.
Відтак, після виступів і обговорення депутати міської ради більшістю голосів прийняли два звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народного депутата України Дмитра Костюка:
– щодо неприпустимості імплементації так званої «формули Штайнмаєра» та закріплення на законодавчому рівні особливого статусу окупованих територій Донецької та Луганської областей;
– щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
У розділі «Різне» було розглянуто та прийнято депутатський запит Олександра Гарбовського:
1) заслухати на черговій сесії міської ради 31.10.2019р. звіт начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Богданчука О.В. щодо ситуації, що склалася на комунальному підприємстві «Шляхрембуд» Новоград-Волинської міської ради;
2) заслухати на черговій сесії міської ради 31.10.2019 звіт заступника міського голови Легенчука А.В. щодо стану справ в житлово-комунальній сфері (стан комунальних підприємств міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», «Новоград-Волинськжитлосервіс», полігону твердих побутових відходів, підготовки до осінньо-зимового періоду тощо).
Крім того, було підтримано пропозицію депутата міської ради Миколи Усенка та протокольним дорученням доручено фінансовому управлінню міської ради здійснювати поточне фінансування комунального підприємства «Шляхрембуд» міської ради.
З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування будуть розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“. Пряма трансляція засідання за посиланням: https://youtu.be/s1SyuKcB_PI.
Нагадаємо, що пленарне засідання чергової 36-ї сесії міської ради відбудеться 31 жовтня о 09:00 год. у великій залі Будинку рад. Засідання постійних комісій пройдуть з 22 по 25 жовтня згідно окремого графіку. Засідання погоджувальної ради буде проведено 28 жовтня о 13:15 год. в конференц-залі міської ради.
Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради