Про підсумки засідання 8-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

23 Вересня 2016, 8:39

22 вересня 2016 року у великій залі Будинку рад, під головуванням міського голови В.Л. Весельського, відбулось засідання восьмої сесії міської ради сьомого скликання. Із 34 міських обранців протягом засідання були присутні  29 депутатів міської ради та міський голова. У такому складі пленарне засідання повноважне та має право  вирішувати усі питання, які внесені у порядок денний пленарного засідання восьмої сесії міської ради сьомого скликання. Також варто зазначити, що у роботі сесії приймав участь депутат Житомирської обласної ради голова фракції  Українське об’єднання патріотів  „УКРОП” Раупов Рустам Бурханович.

Перед початком пленарного засідання очільник міста привітав з днем народження депутатів міської ради, які народилися у вересні місяці: Якубова Віталія Олександровича, Седлецького Романа Анатолійовича та Легенчука Анатолія Володимировича.

Після затвердження часового регламенту згідно частини 12 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ на розгляд восьмої сесії міської ради було внесено 32 питання, перелік яких подано в розпорядженні міського голови від 26.08.16 № 209 (о) „Про скликання восьмої сесії міської ради сьомого скликання“ (розпорядження опубліковано в газеті „Лесин край“  01.09.16 № 35, розміщено на офіційному сайті міської ради).

Погоджувальною радою, засідання якої відбулося 20 вересня 2016 року, було схвалено проект порядку денного, який сформовано з двох частин. В першу частину включено 15 питань, які погоджені всіма постійними комісіями без зауважень та розглядалися на пленарному засіданні за скороченою процедурою без обговорення. Можливість такого розгляду передбачена статтею 23 Регламенту Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання. Але поряд з тим питання „Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення“ було знято з розгляду на доопрацювання. Також під час розгляду питання  «Про внесення змін у додаток 2 до рішення міської ради від 23.12.15 № 15 „Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Новограда-Волинського за 2015 рік та затвердження програми соціально – економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2016 рік“ доповідач з даного питання – перший заступник міського голови Колотов С.Ю. вніс пропозицію щодо перерозподілу коштів по управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво бювету питної води в мікрорайоні „Дружба“, враховуючи подані пропозиції постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності, засідання якої відбулося 21.09.2016 року згідно рекомендації погоджувальної ради. Під час голосування дана пропозиція була підтримана депутатами міської ради. Решта питань, які розглядалися у першій частині були прийняті без змін та доповнень.

В другу частину проекту порядку денного було включено 17 питань, до яких постійними комісіями були подані відповідні зауваження та пропозиції. Питання „Про затвердження містобудівної документації“, яким передбачалося затвердження містобудівної документації „Детальний план території окремої ділянки на вулиці Пушкіна,45 в м.Новограді-Волинському“ було знято з розгляду. Питання „Про застосування системи електронних закупівель“ та „ Про внесення змін у додаток 2 до рішення міської ради від 04.02.16 №33 „Про затвердження структури та загальної чисельності працівників міської ради та її виконавчих органів“ (управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності)“ депутати міської ради не підтримали.

Певну дискусію викликало питання „Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради ,,Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ на 2017 рік“. А також питання щодо затвердження структури та загальної чисельності працівників міської ради та її виконавчих органів. В результаті  тривалого обговорення у відділ державної реєстрації було введено три посадові одиниці, а у відділі організації прийому громадян введено посаду головного спеціаліста. Також під час сесії депутати затвердили заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук.

В  розділі „Різне“ депутатами міської ради було підняте питання щодо припинення повноважень голови постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Легенчука А.В. та запропоновано обрати головою відповідної постійної комісії Табалюка В.С. В результаті голосування більшістю голосів було прийнято дане рішення. Також було схвалено пропозицію щодо надання дозволу міському голові підписати гарантійний лист міської ради  про виділення з міського бюджету на 2017 рік субвенції КП «ВУВКГ» в сумі, еквівалентній 340 тис.доларів США, на погашення заборгованості з різниці в тарифах, яка спрямовуватиметься на погашення тіла кредиту МБРР. Депутат міської ради Остапчук В.І. зачитав резолюцію мітингу проти наміру КП “Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” підняти тариф на водопостачання та водовідведення. Голова постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян Рассадін А.О. подав депутатський запит щодо перевірки ТОВ «Нові ласощі-Житомир» на предмет дотримання трудового законодавства. Голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Юшманов І.Г. висловив ряд зауважень та пропозицій щодо роботи виконавчого комітету міської ради, управлінь та відділів міської ради.

На завершення пленарного засідання міський голова представив новопризначених посадових осіб – начальників виконавчих органів міської ради: Місюру Людмилу Аполлінаріївну – розпорядженням міського голови від 18.08.2016 № 236(к) переведено з посади начальника служби у справах дітей міської ради на посаду начальника архівного відділу міської ради; Бучинську Тетяну Мефодіївну – розпорядженням міського голови від 05.09.2016 № 254(к) призначено на посаду начальника служби у справах дітей.

Після низки виступів, прийнятих рішень і обговорень актуальних питань, депутати міської ради завершили роботу сесії. По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами міської ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“.

Наступне пленарне засідання міської ради сьомого скликання відбудеться 10 листопада 2016 року.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія