Про проведення конкурсу для обдарованої молоді

25 Жовтня 2016, 3:20

За підтримки Міністерства молоді та спорту Благодійний фонд «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» в партнерстві з американським університетом  Dalaware проводить конкурс Diamond Challenge for High School Enterpreneurs USA (далі-конкурс).

Мета Diamond Challenge – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.

Конкурс направлений на підтримку молодіжних підприємницьких проектів серед учасників від 15 до 18 років в Україні. В рамках конкурсу молодь має змогу презентувати свій суспільно-корисний бізнес-проект та отримає можливість виграти 10 000 доларів США.

До участі в конкурсі приймаються проекти від команд у складі 2-4 осіб, з яких хоча б один представник говорить англійською мовою. Реєстрація команд та прийом бізнес-проектів відбувається до 20 листопада 2016 року на сайті http://diamondchallange.org.ua.

Конкурс відбудеться у два етапи. Перший етап пройде в Україні, де конкурсанти будуть змагатися за приз 1000 доларів та поїздку до Америки, (американські колеги фінансують проживання протягом трьох днів). В Америці буде організований заключний етап конкурсу, в якому конкурсанти будуть змагатися за головний приз 10 000 доларів США.

Крім можливості поборотися за грошову винагороду, всі учасники гарантовано отримають цінні знання про те, як саме необхідно розвивати власні бізнес ідеї, адже в рамках проекту передбачено тісну взаємодію конкурсантів із досвідченими наставниками та консультантами.

З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись на сайті  – icepp.ngo@gmail.com.

Анастасія Нєпша – головний спеціаліст

управління у справах сім’ї, молоді,

фізичної культури та спорту

міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія