Про роботу постійних комісій Новоград-Волинської міської ради та виконавчого комітету

7 Грудня 2016, 6:56

Шістнадцятий рік поспіль (з 2000 року) 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного міста, дбають про його розквіт і зростання.

Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, членів виконавчого комітету міської ради та територіальної громади, сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Для здійснення свого конституційного права територіальна громада Новограда-Волинського 25 жовтня 2015 року переважною більшістю голосів обрала міського голову В.Л.Весельського та представників до  міської ради сьомого  скликання.  До неї увійшло 34 депутати –  від представників  8 політичних партій та  виборчих округів за місцем проживання. 10 листопада 2015 року на першій сесії міської ради сьомого скликання було створено  6 постійних комісій  міської ради, що обираються з числа її депутатів, для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету.

Відповідно до розпорядження міського голови від 23.09.16 №280(к) «Про розподіл обов’язків між   міським головою, секретарем міської  ради, першим  заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського  голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради», секретар міської ради О.А. Пономаренко відповідає за координацію діяльності постійних та інших комісій  міської ради, надання їм доручень, сприяння організації виконання їх рекомендацій, а також сприяння депутатам міської ради у здійсненні їх повноважень.

З самого початку роботи міським головою, секретарем міської ради та депутатським корпусом було окреслено спільну мету – це щоденна копітка праця над поліпшенням життєвого рівня жителів нашого міста. Не зважаючи на політичні погляди та належність до різних партій депутати прагнуть покращити умови проживання новоград-волинців. Безперечним доказом цього є належна підтримка з боку влади та депутатського корпусу всіх галузей життєдіяльності міста. Адже для міської ради у своїх діях пріоритетними залишаються інтереси людини, її добробут, її впевненість у майбутньому, забезпечення соціальної справедливості та громадської злагоди.

З числа народних обранців у складі міської ради функціонують постійні комісії з питань:

1) депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян.

Голова комісії – Рассадін Андрій Олексійович.

Заступник голови комісії – Карпінська Світлана Станіславівна.

Секретар комісії – Юрків Василь Матвійович.

Інші члени комісії – Кармазін Олександр Васильович.

Комісія за дорученням міської ради, міського голови, секретаря міської ради або за власною ініціативою розглядає питання, пов’язані із дотриманням законності, забезпеченням і захистом прав і свобод громадян та з розвитком місцевого самоврядування, гласності, етики взаємовідносин депутатського корпусу, а також інші питання, віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування згідно з законодавством України.

2) міського бюджету та комунальної власності.

Голова комісії – Юшманов Ігор Геннадійович.

Заступник голови комісії – Новиченко Юрій Борисович.

Секретар комісії – Овдіюк Віктор Іванович.

Інші члени комісії – Ващенко Олег Миколайович, Мельник Ігор Іванович, Усенко Микола Григорович.

Комісія за дорученням міської ради, міського голови, секретаря міської ради або за власною ініціативою попередньо розглядає проекти міського бюджету та програми соціально-економічного і культурного розвитку міста на відповідний рік, пропозиції про внесення доповнень і змін до них, звіти про виконання міського бюджету, питання комунальної власності, інші питання, віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування згідно з законодавством України.

3) житлово-комунального господарства та екології.

Голова комісії – Табалюк Віталій Станіславович.

Заступник голови комісії – Легенчук Анатолій Володимирович.

Секретар комісії – Крапівницька Світлана Вікторівна.

Інші члени комісії – Войтович Андрій Васильович, Запаловський Богдан Васильович, Мельник Сергій Миколайович.

Комісія за дорученням міської ради, міського голови, секретаря міської ради або за власною ініціативою розглядає питання, пов’язані з житлово-комунальним господарством та екологією, а також інші питання, віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування згідно з законодавством України.

4) соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

Голова комісії – Федорчук Володимир Григорович.

Заступник голови комісії – Шнайдер Костянтин Валерійович.

Секретар комісії – Рудик Тетяна Казимирівна.

Інші члени комісії – Мірзабекян Юра Левонович, Павловський Микола Станіславович.

Комісія за дорученням ради, міського голови, секретаря міської ради або за власною ініціативою розглядає питання у сфері охорони здоров’я та соціального захисту, функціонування системи освіти, культури, спорту, проекти програм підтримки сім’ї та молоді, а також інші питання, віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування згідно з законодавством України.

5) економічного розвитку.

Голова комісії – Хапчук Сергій Вікторович.

Заступник голови комісії – Махновецький Олександр Петрович.

Секретар комісії – Усенко Сергій Миколайович.

Інші члени комісії – Бойчук Віталій Михайлович, Остапчук Василь Іванович.

Комісія за дорученням ради, міського голови, секретаря міської ради або за власною ініціативою розглядає питання  промисловості, інвестиційної діяльності, підприємництва, транспортної інфраструктури, розвитку малого та середнього бізнесу у місті, залучення міжнародної технічної допомоги, а також інші питання, віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування згідно з законодавством України.

6) містобудування, архітектури та земельних відносин.

Голова комісії – Остапчук Олександр Леонідович.

Заступник голови комісії – Седлецький Роман Анатолійович.

Секретар комісії – Палецький Олександр Аркадійович.

Інші члени комісії – Гарбовський Олександр Сергійович, Журбенко Олег Іванович, Стадник Олександр Миколайович, Якубов Віталій Олександрович.

Комісія за дорученням ради, міського голови, секретаря міської ради або за власною ініціативою попередньо розглядає питання у сфері регулювання земельних відносин, містобудування, архітектури, а також інші питання, віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування згідно з законодавством України.

За більш як рік роботи депутатів міської ради VII скликання напрацьований хороший досвід підготовки та розгляду питань на сесію – спочатку напружена, ділова робота в галузевих комісіях, погоджувальних радах, а вже потім остаточне їх затвердження на пленарних засіданнях. До того ж, добрими правилами у діяльності міської влади є гласність та прозорість, демократичні засади при прийнятті рішень.

За цей час проведено 9 сесій міської ради (в т.ч. 2 позачергові) та 12 пленарних засідань. Також відбулось 17 засідань погоджувальної ради під головуванням міського голови Весельського Віктора  Леонідовича та за участю секретаря міської ради Пономаренко Олени Анатоліївни, голів постійних комісій міської ради, керівників депутатських фракцій та груп. Крім того, з обговорення проектів рішень міської ради, які були внесені на розгляд сесій, по 11 засідань провели постійні комісії з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян; з питань житлово-комунального господарства та екології; з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту; з питань економічного розвитку. 12 засідань відбулось у постійній комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. 13 разів засідали депутати постійної комісії з питань міського бюджету та комунальної власності.

На другому пленарному засіданні першої сесії міської ради було утворено, визначено кількісний та затверджено персональний склад виконавчого комітету міської ради на чолі з міським головою.

Відповідно до ст. 11 та 51 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради є виконавчим і розпорядчим органом міської ради, їй підзвітний і підконтрольний, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади підконтрольний відповідним органам виконавчої влади.

Наразі кількість членів виконкому складає 26 осіб:

1.    Весельський Віктор Леонідович – міський голова;

2.    Пономаренко Олена Анатоліївна – секретар міської ради;

3.    Колотов Сергій Юрійович – перший заступник міського голови;

4.    Гвозденко Оксана Василівна – заступник міського голови;

5.    Шалухін Віктор Андрійович – заступник міського голови;

6.    Шутова Лариса Валентинівна – заступник міського голови;

7.    Ящук Ірина Климівна – заступник міського голови-начальник фінансового управління;

8.    Ружицький Дмитро Аркадійович – керуючий справами виконавчого комітету міської ради;

9.    Даниленко Наталія Володимирівна – перший заступник голови райдержадміністрації;

10. Бірюченко Вікторія Анатоліївна – начальник управління Державної казначейської служби України у Житомирській області;

11. Кононенко Юрій Миколайович – начальник Новоград-Волинського відділу поліції ГУПН України в Житомирській області;

12. Михальчук Роман Петрович – заступник начальника штабу 30-ї окремої механізованої бригади;

13. Вошко Інна Василівна – головний лікар КЗ „Центр первинної медико-санітарної допомоги населенню м. Новограда-Волинського“;

14. Костеченко Олександр Федорович – голова Ради громадського об’єднання фізичних осіб-підприємців малого та середнього бізнесу „Звягельчани“;

15. Портянко Сергій Федорович – генеральний директор ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“;

16. Махінов Михайло Костянтинович – генеральний директор ТОВ „ЮнікФарма“;

17. Савчук Олександр Миколайович – голова правління ОСББ „Звягель“;

18. Гриценко Ігор Володимирович – директор будівельної фірми ПП„Фламінго“;

19. Іванченко Дмитро Володимирович – директор друкарні;

20. Маяцький Сергій Олександрович – директор ТОВ „Новоград-Волинський каменедробильний завод“;

21. Годун Олег Вікторович – керівник відділення у м.Новограді-Волинському ПАТ КБ „ПриватБанк“;

22. Шевчук Сергій Федорович – економіст нафтоперекачувальної станції „Чижівка“ філії „Магістральні нафтопроводи „Дружба“ ПАТ „Укртранснафта“;

23. Гордієнко Олександр Сергійович Голова громадської організації „Спортивний комітет м. Новограда-Волинського“;

24. Бадовська Олена Михайлівна – фізична особа-підприємець;

25. Дюбо Олександр Сергійович – фізична особа-підприємець;

26. Помінчук Володимир Федорович – пенсіонер.

З листопада 2015 року по грудень 2016 року виконавчий комітет міської ради продовжував проводити відкриту та прозору діяльність. За цей період було організовано і проведено 22 засідання та прийнято 289 рішень.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія