Про щотижневий особистий прийом громадян у Новоград-Волинській міській раді
![Про щотижневий особистий прийом громадян у Новоград-Волинській міській раді](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drciioo1138778egi21md4pablc.jpg)
Протягом тижня у Громадській приймальні, що знаходиться на першому поверсі Будинку рад, особистий прийом громадян здійснювали начальники управлінь і відділів міської ради, а також перший заступник, заступники міського голови та секретар міської ради.
Цього тижня до заступника міського голови Лариси Шутової мешканці міста здебільшого зверталися з питань надання матеріальної допомоги, соціальних виплат, пільгового поїзду та працевлаштування. До першого заступника міського голови Сергія Колотова – стосовно виділення та оформлення земельних ділянок та узаконення гаражів.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської рад