Про щотижневий особистий прийом громадян у Новоград-Волинській міській раді
![Про щотижневий особистий прийом громадян у Новоград-Волинській міській раді](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr7gqflch0o1uk51mf61plqvl12r.jpg)
Протягом тижня у Громадській приймальні, що знаходиться на першому поверсі Будинку рад, особистий прийом громадян здійснювали начальники управлінь і відділів міської ради. А також перший заступник, заступники міського голови та керуючий справами виконавчого комітету міської ради.
З 22 по 25 лютого до заступника міського голови Лариси Шутової мешканці міста здебільшого зверталися з питань надання матеріальної допомоги та працевлаштування. До заступника міського голови Юрія Юсипця – стосовно облаштування міської фортеці, розрахунків за вивезення твердих побутових відходів та благоустрою міських вулиць.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради