Про стан забезпечення медичним киснем КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО»

1 Квітня 2021, 18:39

У зв’язку із зростанням кількості пацієнтів, хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 з важким перебігом, які потребують кисневої терапії, в комунальному некомерційному підприємстві «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» за останні два тижні втричі збільшилось споживання медичного кисню. Постачальники ТзОВ Фірма «Кріогенсервіс» та ТзОВ «ДіПі Ейр Газ» проінформували, що медичного кисню катастрофічно не вистачає на ринку України, через значно підвищену потребу медичних закладів, і, відповідно, не можуть забезпечити своєчасне постачання кисню.

Враховуючи, що критична ситуація може призвести до масових летальних випадків серед хворих на COVID-19, з метою вирішення проблеми постачання медичного кисню, міський голова Боровець М.П. в суботу, 27 березня 2021 року, звернувся письмово та в телефонному режимі до голови Житомирської обласної державної адміністрації Бунечка В.І. та ініціював позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо сприяння у вирішенні питання налагодження своєчасного і безперебійного постачання медичного кисню в повному обсязі для КНП «Міськрай ТМО».

Також цього дня відбув у Київ і особисто мав розмову з директором ТзОВ Фірми «Кріогенсервіс» Жироховим В.В. щодо допомоги по забезпеченню медичним киснем хворих. Це дало змогу вирішити питання на найближчий період і зберегти життя всіх, хто знаходиться на кисневій підтримці.

Додатково зазначаємо, у КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» на цьому тижні розпочався процес монтажу нової, більш потужної  кисневої станції.

 

Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія