Про заходи з підготовки до самостійного життя прийомних дітей, дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу, а також дітей, які виховуються у сім’ях піклувальників

4 Квітня 2019, 15:08

Переслідуючи мету підготовки до самостійного життя прийомних дітей, дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу, а також дітей, які виховуються у сім’ях піклувальників, Новоград-Волинським міським  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться заходи щодо формування у зазначених осіб навичок самостійності у різних сферах життя: планування часу, особистого бюджету,  раціонального використання коштів, створення сім’ї, збереження здоров’я, тощо.

Так, 3 квітня 2019 року, з 11:00 до 18:00  години  ГО “Агенція креативного розвитку” в особі Тетяни Забродіної  на замовлення Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провела зустріч-практикум “Навчання через розваги!” з підлітками та їх прийомними батьками  на тему «Кишенькові гроші в розрізі фінансової грамотності».

Мета заходу: сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованому  молодіжному  креативному  розвитку.

“Навчання через розваги!” дозволило в короткий час (7 годин) отримати інтенсивний досвід, на який зазвичай використовують 10-15 теоретичних занять.

Долаючи страх, підлітки та дорослі  реалізовували  на практиці бізнес-моделі в ігровій формі та здобули  той досвід, який потрібен людині  в практичному житті більше, ніж деякі класичні дисципліни. Наприклад, такі навички:

– висловлювати свою думку;

– домовлятися;

– грамотно розподіляти кошти;

– долати страхи;

– генерувати ідеї та реалізовувати їх;

– накопичувати гроші;

– заробляти гроші, тощо.

«Навчання через розваги!» реалізуються з метою вироблення стійких фінансових навичок і правил у підлітків. Здобуті навички допоможуть їм уникнути багатьох небезпек і помилок в фінансових питаннях, навчать правильному поводженню з грошима, допоможуть визначити особисті цілі і життєві пріоритети, вивчити всілякі стратегії і зробити правильний вибір, що дозволяє побудувати особисті фінансові плани і успішно їх реалізувати.

Підлітки та батьки засвідчили те, що опрацьована тема є важливою і актуальною. Тому, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує роботу у напрямку підготовки підлітків до самостійного життя.

 

Чат-бот Гаряча лінія