Про завершення освітнього процесу у ЗЗСО громади

15 Червня 2022, 8:27

17 червня 2022 року завершується освітній процес у закладах загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади. Наразі, впродовж тижня, у закладах тривають години спілкування, бесіди, зустрічі з класними керівниками, індивідуальні зустрічі та консультації. Для учнів 4-х класів проходять квести, зустрічі у колі друзів. Усі вище перераховані заходи  відбуваються з дотримання безпекових вимог в умовах воєнного стану.

Через війну в Україні відмовились від традиційного проведення останнього дзвоника. Святкових масових урочистих лінійок не буде. Проходитимуть вони в онлайн форматі, які можна буде переглянути 17 червня 2022 року на офіційних сторінках у соціальній мережі Facebook.

У цьому році випускниками стали 674 учні 9-х класів та 341 учень 11-х класів. З них буде нагороджено 28 учнів золотою та 8 срібною медалями.

З 21 по 25 червня триватимуть вручення документів про освіту для учнів   9-х та 11-х класів в обмеженому форматі покласно.

Шановні батьки! Просимо Вас не проводити «пишні» святкування випусків, адже в такий час не до гучних випускних.

Нагадуємо, перебуваючи на літніх канікулах, діти повинні дотримуватись правил безпеки життєдіяльності і пам’ятати: про правила дорожнього руху; пожежної безпеки; про безпечне поводження з електропобутовими і газовими приладами;  про шкідливість алкоголю, паління та вживання наркотичних і психотропних речовин; про шкідливість тривалого перебування на сонці;  про правила поведінки в громадських місцях.

Категорично забороняється: гратися гострими і небезпечними предметами; користуватися вогнепальною зброєю (самопалами); піднімати невідомі предмети, іграшки; нехтувати сигнали тривоги.

Дорогі батьки, бережіть себе і своїх дітей, щоб після нашої Перемоги всі діти обов’язково повернулися до закладів освіти!

Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія