Продаж алкоголю у кафе та ресторанах Звягельської міської територіальної громади

25 Лютого 2023, 9:47

Як відомо, на території Звягельської громади відповідно до розпорядження міського голови від 19.03.2022 №67(о) «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання на території Новоград-Волинської міської територіальної громади у період запровадження воєнного стану» (зі змінами), діє заборона щодо продажу алкоголю в магазинах, торгових точках, закладах громадського харчування, у тому числі домашнього виробництва, людям у військовій формі (всім силовим структурам).
Продавати алкогольні напої у період запровадження воєнного стану дозволяється ВИКЛЮЧНО цивільному населенню з 10.00 до 19.00.

Сьогодні провели діалогову зустріч з представниками ресторанного бізнесу та інших закладів громадського харчування, за участю начальника відділу превенції Звягельського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області – Олександра Тригуба та заступника начальника Районної військової адміністрації – Олега Зубовського.
На початку зустрічі Олександр Тригуб проінформував присутніх, що інспектори ювенальної превенції Звягельського районного відділу поліції, проводять посилені превентивні рейди з метою виявлення фактів порушень вимог чинного законодавства та відповідних розпоряджень.

У місті поступово збільшилася кількість працюючих ресторанів та кафе. Повертаються містяни, які активно відвідують заклади громадського харчування. Тож виникають певні суперечності із продажем алкоголю у закладах громадського харчування у порівнянні з забороною продажу алкоголю у торгових точках, пов’язаних зі специфікою роботи даних закладів.
«Організація ресторанного бізнесу та інших закладів громадського харчування – справа відповідальна. Адже вони працюють з людьми. Тому потрібно враховувати всі нюанси при прийнятті важливих рішень аби не підштовхувати підприємців на порушення» – зазначила начальник відділу економічного планування та підприємницької діяльності – Алла Володіна.

Представниками закладів громадського харчування були висловлені свої бачення щодо діючої заборони продажу алкоголю у кафе та ресторанах громади, що впливають на роботу закладів.
Ці пропозиції були протокольно зафіксовані і будуть розглянуті найближчим часом для прийняття відповідних рішень виконавчим комітетом міської ради та районною військовою адміністрацією.

Представники закладів громадського харчування, які не змогли сьогодні потрапити на зустріч, можуть надсилати свої пропозиції, зауваження з приводу вищенаведеного питання на електронну адресу: economycity@ukr.net або в месенджер на сторінку відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради.

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності

Чат-бот Гаряча лінія