Продовжено термін дії карантину на території Новоград-Волинської міської ОТГ до 22 травня 2020 року

8 Травня 2020, 14:18

8 травня 2020 року на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій продовжено термін дії карантину на території Новоград-Волинської міської ОТГ до 22 травня 2020 року.

Суб’єктів господарювання, які продовжують здійснювати господарську діяльність та яким дозволяється здійснювати діяльність з 11.05.2020 року в період карантину зобов’язано забезпечити: працівників засобами індивідуального захисту, дотримання протиепідемічних та дезінфекційних заходів та проведення щоденного температурного скринінгу. Також необхідно дотримуватись в обов’язковому порядку максимально допустимої кількості одночасно перебування людей з розрахунку 1 відвідувач на 10 кв.м площі торговельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менше 1,5 м із встановленням спеціальних позначок.

Крім того, буде посилено контроль за дотриманням громадянами обмежувальних протиепідемічних заходів, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів 9-11 травня 2020 року (починаючи з 13:00 першого вихідного дня, закінчуючи 06:00 першого робочого дня після вихідних/святкових днів). Особи, які порушують встановлені карантинні та обмежувальні вимоги будуть притягуватися до відповідальності.

 

Чат-бот Гаряча лінія