Продовжуємо працювати над ветеранською політикою в Звягельській громаді
Продовжуємо працювати над ветеранською політикою в Звягельській громаді. Це важливо, бо йдеться про тих, хто нас боронить і боронив, хто робить нас незламними ціною власного здоров’я і життя.
30 січня заступниця міського голови Ірина Гудзь на запрошення Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» взяла участь у брифінгу на тему «Соціальна політика в громадах: підтримка ветеранів у повноваженнях органів місцевого самоврядування».
Подія об’єднання представників Міністерства соціальної політики України, Міністерства у справах ветеранів України, очільників громад, експертів асоціацій місцевого самоврядування та представників громадянського суспільства.
Серед найактуальнішого, учасники обговорили питання:
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Ірина Гудзь закцентувала увагу на стратегічному значенні ветеранської політики для Звягельської громади, зважаючи на її особливість. Разом з тим, відсутність чітких орієнтирів та невизначеність державної політики щодо ветеранів породжує низку проблем. Вирішувати їх доводиться громаді самотужки. І тут на допомогу приходять національні та міжнародні партнери, підтримка яких цінна та важлива.