Продовжуємо працювати над впровадженням інноваційних рішень у сфері транспорту

30 Листопада 2023, 10:15
Відділ економічного планування та підприємницької діяльності Звягельської міської ради продовжує працювати над впровадженням інноваційних рішень у сфері транспорту.
Триває робота з вивчення можливостей впровадження електронного квитка у міському пасажирському транспорті загального користування у нашій громаді.
Наразі нами досліджується ринок і вивчаються пропозиції від різних компаній, які займаються впровадженням е-квитка.
Так, відбулася зустріч з представниками компанії “Українські Геоінформаційні Системи”, які поділилися власним досвідом запуску системи електронного квитка. Зокрема, розповіли про переваги використання безготівкової оплати проїзду.
Основна мета для муніципалітету – ввести облік перевезень, яка зумовлена наміром покращити контроль та ефективність використання коштів з міського бюджету на пільгові перевезення. Ми не маємо автоматизованого обліку скільки і кого перевозимо, і чи доходить пільга до кінцевого споживача, тобто до громадян, пільговиків, пенсіонерів. Нам потрібен інструмент, який об’єднає у собі інформаційну систему, відповідне обладнання, електронні квитки, які, можливо, будуть “прив’язані” до банківських карток або картки жителя громади.
Пасажирам міських автобусів впровадження цього проекту дасть можливість розраховуватися електронним квитком, безготівково банківською карткою, телефоном з NFC та мобільним додатком, який дає можливість оплатити проїзд.
Така система працює у великих та малих містах України. Ми ж нічим не гірші. Тому робимо перші кроки у цьому напрямку.
Робота триває.
Чат-бот Гаряча лінія