Продовжується робота щодо попередження нещасних випадків на водоймах серед неповнолітніх та профілактики вживання спиртних напоїв

26 Червня 2020, 15:25

Продовжується спільна робота працівників служби у справах дітей з інспекторами ювенальної превенції Новоград-Волинського ВП ГУНП та представниками ДСНС щодо недопущення та попередження нещасних випадків на водоймах серед неповнолітніх, профілактики вживання спиртних та тютюнових виробів, попередження бездоглядності, створення безпечного середовища для дітей.
25.06.2020 року проведено спільний рейд на березі річки Случ, де під час літньої спеки відпочивають діти та дорослі. Серед батьків та дітей було проведено профілактично-роз’яснювальну роботу, наголошено на необхідності дотримання правил поведінки на воді, наданні інформаційні матеріали: «Правила поводження на воді», «Як уникнути пожежі через дитячі пустощі», «Дії під час знайдення вибухонебезпечних предметів».
Служба у справах дітей вкотре нагадує батькам не залишати дітей без нагляду, бути уважними до своїх дітей, дбати про їх безпеку та здоров’я.

Служба у справах дітей Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія