Продовжуються ремонтні роботи у Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю

21 Березня 2024, 11:39
Діти з інвалідністю потребують здійснення постійних реабілітаційних заходів для їх всебічного розвитку. Це дає можливість формувати та розвивати фізичні, розумові, соціальні, професійні та інші здібності. Комплексний підхід створює умови для якісного життя як у родинному колі, так і в суспільстві.
З метою покращення якості надання соціально-реабілітаційних послуг в громаді для таких діток та їх сімей, продовжується проведення реконструкції нежитлового приміщення за адресою вул. Шевченка, 29, де розташується Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Звягельської міської ради.
Міською радою виділено кошти у сумі 6 млн. 247 тис. грн.
Здійснюється капітальний ремонт та внутрішнє оздоблення кабінетів, заміна пошкоджених матеріалів, даху, електромережі, водопроводу, облаштування санвузлів та підлоги.
Згідно з проєктом, відповідно до протипожежних норм, проводиться демонтаж та побудова нових конструкцій. Весь процес контролюється спеціалізованими фахівцями з метою забезпечення якості та безпеки виконаних робіт.
Просторе приміщення в центральній частині міста відкриє центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю нові можливості для розвитку. Наразі ретельно проєктується наповнення простору, його обладнання, впровадження нових послуг для дітей та їх родин.
Чат-бот Гаряча лінія