Продовжуються виїзні прийоми громадян депутатами міської ради

19 Серпня 14:48

Депутати міської ради продовжують проводити виїзні прийоми громадян у різних мікрорайонах міста та старостинських округах. Цього тижня проведено зустрічі у ОСББ «Наш дім» та с. Дідовичі.

16 серпня секретарем міської ради Оксаною Гвозденко розглянуто ряд питань мешканців ОСББ «Наш дім». Зафіксовано звернення щодо отримання матеріальної допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем та потребою в лікуванні, оплати за повірку лічильників води, патрулювання вулиці біля багатоповерхівки у нічний час.

Одна із жителів звернулась щодо шуму, який щоденно створюють діти під її вікнами катаючись на скейбордах. Це спричиняє значний дискомфорт для проживання. Для врегулювання цієї ситуації мешканка навіть зверталась до поліції. Наразі розглядається можливість встановлення клумб на одній із ділянок під вікнами, щоб перекрити рух скейтбордистам задля зменшення рівня шуму у квартирах. Варто зазначити, що питання впорядкування прилеглих територій багатоповерхівок належить до сфери відповідальності об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, тому це питання перебуває на особливому контролі голови правління ОСББ.

18 серпня секретар міської ради Оксана Гвозденко та депутат міськради Лілія Хрущ провели виїзний прийом у с. Дідовичі. Зафіксовано звернення щодо матеріального сприяння для придбання обігрівачів у Свято-Троїцький храм (с. Борисівка), який 16 червня 2022 року вийшов зі складу московського патріархату офіційно перейшовши до Православної Церкви України.

Розглянуто питання батьківської спільноти стосовно офлайн навчання дітей с. Борисівка. Варто зазначити, що опорним закладом освіти у нашій громаді є Пилиповицький ліцей, тому підвіз дітей із сусідніх сіл проводитиметься туди. Навчання в очній формі з 01 вересня може розпочатися лише у тих закладах освіти, в яких будуть створені безпечні умови для перебування усіх учасників освітнього процесу. Нагадуємо, що батьки мають можливість обрати будь-яку форму навчання для своєї дитини – очну (змінну), змішану або дистанційну.

Усі звернення громадян передані відповідальним працівникам виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради для виконання та відповідного реагування.

Графік подальших прийомів буде анонсовано заздалегідь.

 

Чат-бот Гаряча лінія