Продовжуються засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного п’ятої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання
![Продовжуються засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного п’ятої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drc6dtagqi1ncj18do16ejq7154.jpg)
З метою попереднього розгляду питань порядку денного п’ятої сесії міської ради сьомого скликання, 2 червня 2016 року, за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, завершили роботу ще дві постійні комісії міської ради: з питань міського бюджету та комунальної власності; з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту. Обговорення постійної комісії з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян буде продовжено у понеділок. Також в цей день відбудеться друге засідання погоджувальної ради
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради