Проект порядку денного пленарного засідання сорок восьмої сесії міської ради восьмого скликання

24 Квітня 2024, 13:53

1 (6). Про внесення змін до Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади на 2022-2027 роки.
2 (7). Про затвердження Плану заходів створення профільного ліцею в Звягельській міській територіальній громаді.
3 (1). Про заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.
4 (2). Про внесення змін до складу постійних комісій міської ради.
5 (3). Про внесення змін до Статуту Ліцею №11 Звягельської міської ради.
6 (5). Про переміщення (перенесення) пам’яток історії місцевого значення «Братська могила радянських підпільників», «Могила Панкратова Й.М. – генерал-майора» та перепоховання останків воїнів.
7 (8). Про внесення змін до Програми «Соціальний захист вразливих категорій населення на 2022-2026 роки».
8. Про внесення змін до Положення про відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Звягельської міської ради.
9. Про внесення змін до складу спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Звягельська багатопрофільна лікарня» Звягельської міської ради.
10. Про внесення змін до складу спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Звягельської міської ради».
11. Про внесення змін до складу спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка» Звягельської міської ради.
12. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Аптека № 217» Звягельської міської ради.
13. Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для працівників закладів охорони здоров’я Звягельської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
14. Про затвердження Порядку про виплату грошової компенсації медичним працівникам комунальних некомерційних підприємств «Центр первинної медико – санітарної допомоги», «Звягельська багатопрофільна лікарня» Звягельської міської ради для придбання житла за Державною програмою єОселя.
15. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Звягельської міської територіальної громади на 2024 рік.
16. Про затвердження Порядку розміщення відкритих літніх майданчиків біля об’єктів громадського харчування та закладів продовольчої торгівлі на території Звягельської міської територіальної громади.
17. Про внесення доповнень у додаток до рішення міської ради від 21.12.2023 №1082 «Про затвердження плану діяльності Звягельської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік».
18. Про затвердження Порядку розроблення, виконання, моніторингу місцевих програм та звітності про їх виконання.
19. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Звягельської міської ради.
20. Про схвалення змін до договору про грант між Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) та Звягельською міською радою.
21. Про затвердження Порядку формування фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Звягельської міської територіальної громади в рамках реалізації Договору про грант між міською радою та Північною екологічною фінансовою корпорацією («НЕФКО») від 11 жовтня 2022 року
22. Про внесення змін до Муніципального енергетичного плану Звягельської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
23. Про внесення змін у додатки 1, 2 до рішення міської ради від 27.04.2023 №839 «Про затвердження списків отримувачів грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення військовослужбовцям Звягельської міської територіальної громади та розмірів грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення військовослужбовцям Звягельської міської територіальної громади».
24. Про затвердження списків отримувачів грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення та розмірів грошової компенсації військовослужбовцям Звягельської міської територіальної громади.
25. Про внесення змін до складу наглядової ради комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельтепло».
26. Про внесення змін до складу наглядової ради комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельсервіс».
27. Про закріплення майна комунальної власності на праві оперативного управління.
28. Про майно комунальної власності.
29. Про списання майна комунальної власності.
30. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Звягельської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.
31. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2022-2026 роки».
32. Про внесення змін до цільової програми «Забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2024-2025 роки.
33 (34). Про присвоєння посмертно звання «Почесний громадянин Звягеля» загиблим воїнам.
34 (35). Про нагородження відзнакою Звягельської міської територіальної громади орден «Звягельська доблесть».
35 (36). Інформація про результати розгляду пропозицій і зауважень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час проведення сорок третьої сесії міської ради восьмого скликання.
36. Про внесення змін у додаток 2 до Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру на 2022-2024 роки.
37. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Звягельській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.
38 (31). Про внесення змін до рішення міської ради від 03.06.2021 №197 «Про затвердження Положення про порядок і нормативи відрахування до бюджету міської територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями».
39 (32). Про звіт щодо виконання бюджету міської територіальної громади за І квартал 2024 року.
40 (33). Про внесення змін до бюджету міської територіальної громади на 2024 рік.
41 (37). Про затвердження Програми створення безбар’єрного простору в Звягельській міській територіальній громаді на 2024-2026 роки.
42 (38). Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території міста Звягель.
43 (39). Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території міста Звягель.
44 (40). Про проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Звягель.
45 (41). Про припинення договору оренди землі з ТОВ «Міськкомунсервіс».
46 (42). Про заміну сторони договору оренди землі.
47 (43). Про втрату чинності Положення про порядок розміщення тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів на прибудинкових територіях багатоповерхових житлових будинків в місті Новограді-Волинському.
48 (44). Про внесення змін у додатки 1, 2, 3 до рішення №200 від 03.06.2021 «Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку та розміру орендної плати за землю».
49 (45). Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Великомолодьківського старостинського округу.
50 (46). Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Дідовицького старостинського округу.
51 (47). Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Пилиповицького старостинського округу.
52 (48). Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Майстрівського старостинського округу.
53 (49). Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Майстрівського старостинського округу.
54 (50). Про передачу в оренду земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Наталівського старостинського округу.
55. Звернення депутатів міської ради до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України щодо внесення змін до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг.
56. Звернення до Верховної Ради України щодо неприпустимості підвищення акцизів на пальне.
57. Звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо вирішення питань захисту енергетичної інфраструктури.
Різне.

Чат-бот Гаряча лінія