Проект порядку денного пленарного засідання тридцять другої сесії міської ради восьмого скликання

26 Квітня 2023, 9:43

Проект порядку денного пленарного засідання

тридцять другої сесії міської ради восьмого скликання (схвалено погоджувальною радою 25.04.2023)

1. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів.

2. Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму на території Звягельської міської територіальної громади на 2019-2023 роки.

3. Про фінансове стимулювання талановитих дітей, молоді та їх наставників у галузі культури і мистецтва.

4. Про затвердження Положення про порядок призначення керівників юридичних осіб (закладів/установ), підпорядкованих управлінню культури і туризму Звягельської міської ради.

5. Про перейменування закладів культури і туризму Звягельської міської ради та внесення змін до їх установчих документів.

6. Про затвердження Програми заходів з нагоди відзначення 175-ї річниці від дня народження Олени Пчілки (Ольги Петрівни Косач) на 2023-2024.

7. Про внесення змін до Положень про окремі виконавчі органи Звягельської міської ради.

8. Про затвердження Програми надання невідкладної стоматологічної допомоги жителям Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік.

9. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Звягельської міської ради.

10. Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для працівників закладів охорони здоров’я Звягельської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

11. Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико -санітарної допомоги» Звягельської міської ради на 2023 рік».

12. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2022 – 2026 роки.

Доповідач: Борис Наталія Петрівна– заступник міського голови.

13. Про внесення змін до Муніципального енергетичного плану Звягельської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

14. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Звягельської міської ради.

15. Про внесення змін до Комплексної програми «Соціальний захист» на 2022 – 2026 роки.

16. Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Звягеля».

17. Про внесення змін до Положення про надання пільг зі сплати за житлово-комунальні послуги, користування скрапленим балонним газом та надання знижки вартості твердого палива за рахунок коштів міського бюджету членам сімей загиблих (померлих) під час участі в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил, захисті безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

18. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки та забезпечення перебування внутрішньо переміщених осіб на території Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік.

19. Про участь Звягельської міської територіальної громади у конкурсі місцевих ініціатив в рамках проекту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER).

Доповідач: Гудзь Ірина Леонідівна – заступник міського голови.

20. Про закріплення майна комунальної власності на праві оперативного управління.

21. Про передачу майна комунальної власності.

22. Про списання майна комунальної власності.

23. Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельводоканал» на 2023 рік.

24. Про внесення змін до складу наглядової ради комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельсервіс».

25. Про перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2023 році.

Доповідач: Годун Олег Вікторович – начальник управління житлово-комунального господарства та екології міської ради.

26. Про внесення змін до Положення про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення військовослужбовцям Звягельської міської територіальної громади на 2023 – 2024 роки.

27. Про затвердження списків отримувачів грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення військовослужбовцям Звягельської міської територіальної громади та розмірів грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення військовослужбовцям Звягельської міської територіальної громади.

28. Про внесення змін до Комплексної програми забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у Звягельській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.

29. Про внесення змін до Регламенту Звягельської міської ради восьмого скликання.

30. Про внесення змін до складу постійної комісії міської ради.

31. Про використання місцевого матеріального резерву Звягельської міської територіальної громади для поточних потреб.

32. Про внесення змін у додаток 2 до рішення міської ради від 17.02.2022 №471 «Про місцевий матеріальний резерв Звягельської міської територіальної громади для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій».

33. Про затвердження Програми заходів національного спротиву Звягельської міської територіальної громади на 2023-2024 рік.

34. Про внесення змін до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України та іншим військовим формуванням, розташованих на території Звягельської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

35. Про внесення змін до цільової програми «Забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2022-2023 роки».

36. Про затвердження Програми підтримки розвитку регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Житомирській області (філія ГСЦ МВС) на 2023-2024 роки.

Доповідач: Гвозденко Оксана Василівна – секретар міської ради.

37. Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2023 рік.

Доповідач: Ящук Ірина Климівна – начальник фінансового управління міської ради.

38. Про безоплатну передачу комунального майна.

39. Про затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Звягельської міської ради та її персонального складу.

Доповідач: Доля Олександр Петрович – керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

40. Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації Звягельської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки.

41. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території міста Звягель.

42. Про припинення договорів оренди землі з ТОВ «Міськкомунсервіс».

43. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території міста Звягель.

44. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Дідовицького старостинського округу.

45. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Пилиповицького старостинського округу.

46. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Великомолодьківського старостинського округу.

47. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Майстрівського старостинського округу.

48. Про передачу у власність земельної ділянки та про інші питання земельних відносин на території Наталівського старостинського округу.

49. Про проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Звягель.

Доповідач: Демяненко Наталія Борисівна – начальник управління-головний архітектор міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

Різне.

Пленарне засідання тридцять другої сесії Звягельської міської ради восьмого скликання відбудеться 27 квітня о 9.00 у великій залі Будинку рад.

Чат-бот Гаряча лінія