Проект порядку денного пленарного засідання тридцятої сесії міської ради восьмого скликання

21 Лютого 2023, 13:16

 

 

Перше пленарне засідання

(23.02.2023)

 

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 №703 «Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік».

2. Про внесення змін до Положення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Звягельської міської ради.

3. Про затвердження базової мережі закладів культури і туризму Звягельської міської територіальної громади.

4. Про затвердження Положення про порядок призначення керівників закладів культури і туризму.

5. Про затвердження Порядку найменування/перейменування об’єктів топоніміки Звягельської міської територіальної громади.

6. Про комунальне некомерційне підприємство «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».

7. Про Підприємство Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека № 217.

8. Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» та внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства.

9. Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради та внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства.

10. Про утворення спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка» Звягельської міської ради.

11. Про утворення спостережної ради комунального підприємства «Аптека № 217» Звягельської міської ради.

12. Про внесення змін до Положення про фінансове стимулювання спортсменів та їх тренерів Звягельської міської територіальної громади.

13. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Звягельської міської територіальної громади нерухомого та рухомого майна.

           Доповідач: Борис Наталія Петрівна– заступник міського голови.

14. Про внесення доповнень до Комплексної програми «Соціальний захист» на 2022 – 2026 роки.

15. Про затвердження Порядку демонтажу збірно-розбірних металевих гаражів, сезонних майданчиків, тимчасових споруд та тимчасових конструкцій для провадження підприємницької діяльності на території Звягельської міської територіальної громади.

16. Про внесення змін до Муніципального енергетичного плану Звягельської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

17. Про встановлення партнерських відносин з містом Людвігсгафен-на-Рейні (Німеччина).

18. Про внесення змін до структури та Положення про центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Звягельської міської ради.

19. Інформація про хід виконання у 2022 році Перспективного плану розвитку послуг щодо забезпечення законних прав та інтересів дітей у Звягельській міській територіальній громаді на 2019-2026 роки.

20. Інформація про хід виконання Програми «Соціальний захист вразливих категорій населення на 2022-2026 роки», затвердженої рішенням міської ради від 25.11.2021 №372, за 2022 рік.

Доповідач: Гудзь Ірина Леонідівна – заступник міського голови.

21. Про внесення змін у додаток 2 до Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022-2024 роки.

22. Про передачу деревини.

23. Про надання пільг на послугу з постачання теплової енергії та плату за абонентське обслуговування.

24. Про спрямування коштів, передбачених на внески до статутного капіталу комунальних підприємств Звягельської міської ради на період воєнного стану.

Доповідач: Якубов Віталій Олександрович– заступник міського голови.

25. Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади за 2022 рік.

Доповідач: Ящук Ірина Климівна – начальник фінансового управління міської ради.

26. Про затвердження Програми взаємодії між Звягельською міською радою  та  Житомирською  обласною військовою адміністрацією у період дії воєнного стану в Україні.

27. Про затвердження Положення про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення військовослужбовцям Звягельської міської територіальної громади на 2023 – 2024 роки.

28. Про комісію з питань нагородження відзнаками Звягельської міської територіальної громади.

29. Про Положення про звання «Почесний громадянин міста Звягеля».

30. Про Положення про відзнаку орден «Звягель».

31. Інформація про результати розгляду пропозицій і доручень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час проведення двадцять сьомої, двадцять восьмої і двадцять дев’ятої сесій міської ради восьмого скликання.

32. Про затвердження коштів на потреби виборчих округів у 2023 році.

33. Про внесення змін до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України та іншим військовим формуванням, розташованих на території Звягельської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Доповідач: Гвозденко Оксана Василівна – секретар міської ради. 

 

34. Про затвердження Програми підтримки Новоград-Волинської районної державної адміністрації Житомирської області та її структурних підрозділів на 2023 рік.

Доповідач: Оханський Юрій Миколайович – перший заступник начальника

Новоград-Волинської районної державної адміністрації.

 

35 (32). Про внесення змін до Положення про старосту.

36 (33). Про безоплатну передачу майна комунальної власності.

Доповідач: Доля Олександр Петрович – керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

37 (34). Про затвердження завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Звягельської міської територіальної громади.

38 (35). Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території міста Звягель.

39 (36). Про припинення договорів оренди землі з ТОВ «Міськкомунсервіс».

40 (37). Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Наталівського старостинського округу.

41 (38). Про передачу у власність земельної ділянки та про інші питання земельних відносин на території Дідовицького старостинського округу.

42 (39). Про передачу у власність земельної ділянки та про інші питання земельних відносин на території Пилиповицького старостинського округу.

43 (40). Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Великомолодьківського старостинського округу.

44 (41). Про передачу у власність земельної ділянки на території Майстрівського старостинського округу.

45 (42). Про внесення змін до складу комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

46 (43). Про внесення змін до складу комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок.

Доповідач: Демяненко Наталія Борисівна – начальник управління-головний архітектор міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

47. Звернення депутатів Звягельської міської ради до Житомирської обласної ради щодо передачі майна колишнього обласного спеціалізованого будинку дитини у комунальну власність Звягельської міської територіальної громади.

Доповідач: Поліщук Олександр Васильович – депутат міської ради.

 

48. Звернення депутатів Звягельської міської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо неприпустимості скасування доплат військовослужбовцям.

Доповідач:  Ващенко Олег Миколайович – депутат міської ради.

 

Друге пленарне засідання

(09.03.2023)

 

49 (13). Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік.

Доповідач: Гудзь Ірина Леонідівна – заступник міського голови.

50 (26). Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2023 рік.

Доповідач: Ящук Ірина Климівна – начальник фінансового управління міської ради.

Різне.

Чат-бот Гаряча лінія