Проект Програми сприяння розвитку волонтерства розробляється у Новоград-Волинській громаді

6 Жовтня 15:38
6 жовтня відбулася онлайн нарада з фахівцями проекту Ради Європи «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні», в ході якої було обговорено проект міської Програми сприяння розвитку волонтерства.
Зазначалося, що Програма буде спрямована на активізацію волонтерського руху в громаді, сприяння діяльності активно діючих волонтерів, посилення комунікації зацікавлених сторін з даного питання.
Участь у зустрічі взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, тво начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Анастасія Нєпша, директор міського центру соціальних служб Олена Котова та експерти Ради Європи в Україні “Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні” Юлія Гвоздович, Максим Лациба та Максим Лукінюк.
Планується, що до розробки проекту Програми сприяння розвитку волонтерства буде залучено громадськість шляхом проведення опитувань, обговорення, збору пропозицій від зацікавлених сторін.
Метою розробки Програми є створення сприятливого середовища для волонтерської діяльності в громаді, розбудова потенціалу організацій громадянського суспільства, волонтерських та громадських ініціатив для спільної роботи та взаємодії з місцевою владою, ВПО, молоддю, вразливими групами.
Чат-бот Гаряча лінія