Програма допомоги для родин з дітьми

16 Травня 2022, 13:16

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України на виконання постанови КМУ від 05.04.2022 року № 405 впроваджує багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки.

Хто може отримати допомогу?

– домогосподарства, які мають троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років на момент подачі заявки;

– домогосподарства, які мають двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.

Для отримання допомоги один з повнолітніх членів сім’ї, яка належить до визначених категорій, подає заявку на отримання допомоги.

З метою коректного заповнення заявки та пришвидшення виплати Новоград-Волинське управління соціального захисту населення міської ради надає допомогу у заповнення заявки.

Прийом громадян здійснюватиметься за адресою: вул.Ушакова,40  щоденно з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 16:00 окрім суботи та неділі .

З метою підтвердження належності домогосподарства до визначеної категорії заявник подає такі документи (оригінали):

– довідка з банку з номером банківського рахунку у форматі IBAN особи, яка отримуватиме допомогу;

– ідентифікаційний податковий номер або ID картка/паспорт громадянина України/паспорт для виїзду за кордон/посвідчення водія/посвідка про тимчасове проживання особи, яка отримуватиме допомогу та інших членів домогосподарства;

– свідоцтво про народження усіх дітей;

– документ, який підтверджує інвалідність дитини;

Виплата допомоги в рамках реалізації проєкту здійснюється в розмірі 2220 гривень на кожного члена сім’ї на місяць, але не більш як для п’ятьох осіб, незалежно від отримання особами інших видів допомоги.

Виплата допомоги здійснюється одноразово одним платежем із розрахунку на три місяці.

Якщо ваша родина уже подала заявку самостійно, просимо переєреструватися в УСЗН для пришвидшення обробки документів та виплати допомоги.

Управління соціального захисту населення міської ради

Чат-бот Гаряча лінія