Прохання сплатити наявну заборгованість за тепло в повному обсязі

10 Серпня 2022, 14:55

Шановні споживачі, КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» наполегливо просить вас терміново сплатити наявну заборгованість за тепло в повному обсязі .

Наразі гостро стоїть питання розрахунків споживачів за послуги теплопостачання. На сьогодні заборгованість населення за послуги підприємства становить 9,5 млн. грн.

Якщо в силу певних обставин споживач не має можливості повністю сплатити весь борг, для врегулювання питання оплати йому необхідно невідкладно звернутися до відділу реалізації та укласти договір про реструктуризацію заборгованості, згідно з якими буде проводитися щомісячне рівномірне погашення заборгованості та своєчасна сплата поточних платежів за поточні нарахування.

Кожен з нас є споживачем житлово-комунальних послуг. Відносини між надавачем та споживачем даних послуг регулюються Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Цивільним кодексом України, Законом України «Про захист прав споживачів» тощо.

Договірні відносини передбачають не тільки обов’язки надавача послуг вчасно, якісно їх надавати та захищати права споживачів, а й обов’язок споживача оплачувати спожиті послуги.

КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» закликає споживачів бути відповідальними, вчасно проводити оплати за спожиті послуги та не припускати накопичення боргу!

 

КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»

Чат-бот Гаряча лінія