Пройшла вистава Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки – «Цілую. Леся»

23 Липня 2021, 23:13

В рамках Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» у міському Палаці культури ім. Лесі Українки пройшла вистава Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки – «Цілую. Леся». Вистава унікальна, адже повністю створена на базі театру та за задумами авторів показує багатогранний образ Лариси Петрівни Косач – доньки, сестри, дружини, поетеси, письменниці, громадської діячки, яка близька і зрозуміла кожному.

Головну роль виконує заслужена артистки України Марина Юрченко. У спектаклі органічно переплітаються факти з життя із фрагментами найвідоміших творів Лесі Українки.

«Цілую. Леся» – два останні слова, які Лариса Петрівна написала власноруч на листівці своєї сестри.

У вітальному слові заступник міського голови, голова організаційного комітету Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» Наталія Борис зазначила: «Лариса Косач-Квітка – наша сильна і ніжна Леся Українка. Прожила лише 42 роки. Але для нас вона продовжує жити. Творчий феномен цієї жінки у тому, що скільки б не минало часу, її твори сучасні. Наші діти і молодь сприймають Лесю, як свою сучасницю. І це тішить.

Нещодавно я прочитала на сайті Академічного музично-драматичного театру міста Кам’янського Дніпропетровської області, який носить ім’я Лесі Українки, в новинах: «Нас чекає Новоград-Волинський. Ми прямуємо на батьківщину видатної письменниці. Наш театр, єдиний серед театрів України, запрошений взяти участь у державних заходах.

23 липня в міському палаці культури ім. Лесі Українки ми покажемо виставу «Цілую. Леся». Читати такі рядки було зворушливо”.

Вистава викликала сильні емоції у глядача, зал аплодував стоячи.

Колективу Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки та режисеру вистави Маргариті Ненашевій очільник Новоград-Волинської міської територіальної громади Микола Боровець вручив подяки та побажав процвітання й аншлагів, творчого розвитку та нових досягнень.

#ЛесиніДжерела2021

 

Чат-бот Гаряча лінія