Пройшли засідання двох наглядових рад комунальних підприємств галузі житлово-комунального господарства

27 Червня 2022, 13:57

На минулому тижні пройшли засідання двох наглядових рад комунальних підприємств галузі житлово-комунального господарства. Зокрема, 21 червня відбулося перше засідання наглядової ради комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс», яка створена рішенням міської ради від 09.06.2022 №561. Основна мета діяльності ради – це забезпечення контролю фінансово-господарської діяльності, сприяння розвитку та покращення матеріально-технічної бази та інфраструктури підприємства.

Головою наглядової ради обрано Рассадіна Андрія Олексійовича, заступником голови – Іванченка Дмитра Володимировича, секретарем – Сухих Андрія Юрійовича.

Під час зустрічі було обговорено поточний стан підприємства та заплановано наступне засідання членів наглядової ради.

23 червня відбулося перше засідання наглядової ради комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Наталівська сільська рада». Підприємство забезпечує централізованим водопостачанням та водовідведенням жителів с. Наталівка, а також організовує благоустрій на територіях старостинських округів. Головою наглядової ради обрано Черевка Віктора Володимировича, заступником голови –  Махновецького Олександра Петровича, секретарем – Прищепу Світлану Михайлівну.

В ході засідання було обговорено поточний стан підприємства та проблеми, які потребують врегулювання. Зокрема, йшлося про те, що тарифи на водопостачання та водовідведення, які були встановлені у 2020 році та тариф на вивезення ТПВ, який був встановлений у 2017 році у  зв’язку зі збільшенням вартості електроенергії та дорожчанням паливо-мастильних матеріалів не покривають затрат.

 

Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради

Чат-бот Гаряча лінія