Пройшли змагання з гирьового спорту на першість ОК «Північ»

14 Жовтня 2021, 20:06

З нагоди Дня захисників та захисниць України 13 жовтня в приміщені спортивного залу 31-го гарнізонного Будинку офіцерів відбулись змагання з гирьового спорту серед чоловіків та жінок на першість оперативного командування «Північ».

На змагання з привітальними словами та цінними подарунками завітали начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, директор міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Анатолій Тимофєєв та капітан Михайло Ольшевський, які зазначили, що наше місто раде приймати таку спортивну подію та побажали всім командам удачі та перемог.

Участь у змаганнях взяли 11 команд з різних куточків України. Усі без винятку гирьовики продемонстрували неабияку міць та витривалість, силу духу та жагу до перемоги. Від організаторів змагань переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Проходили змагання за підтримки міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

 

Міський Центр фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх»

 

Чат-бот Гаряча лінія