Пропозиції та зауваження постійних комісій до проєктів рішень сімнадцятої сесії міської ради розглянули на засіданні погоджувальної ради

20 Грудня 2021, 21:59
Під головуванням міського голови Миколи Боровця відбулось засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного сімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання. У рамках засідання члени погоджувальної ради опрацювали пропозиції та зауваження постійних комісій до проєктів рішень міської ради, які пропонуються до затвердження на пленарному засіданні сесії, що відбудеться 23 грудня о 09:00 у великій залі Будинку рад.
Участь у роботі погоджувальної ради взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь, Віталій Якубов, головні розпорядники коштів.
Депутатами міської ради детально розглянуто пропозиції до проєктів рішень: «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік», «Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік», «Про бюджет Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік», «Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території м. Новограда-Волинського», «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського» та інші проєкти рішень, які вносяться на розгляд чергової сесії.
Проєкти рішень, які отримали підтримку членів погоджувальної ради, рекомендовані до погодження на засіданні сесії міської ради за скороченою процедурою. Решту проєктів рішень запропонували внести на обговорення у сесійну залу під час пленарного засідання сімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання.
З усіма проєктами рішень чергової сесії міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/…/category/gruden-2021-prmr/.
Чат-бот Гаряча лінія