Проведено 19 чергове засідання виконавчого комітету міської ради

27 Жовтня 2021, 13:11

27 жовтня у великій залі Будинку рад під головуванням секретаря міської ради Оксани Гвозденко відбулось 19 чергове засідання виконавчого комітету міської ради, участь у якому взяли 17 членів виконкому. Під час засідання розглянуто 12 питання порядку денного.

Прийнято рішення про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна на території Новоград-Волинської міської територіальної громади, затверджено акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню у м. Новограді-Волинському. Також прийнято рішення про оренду майна комунальної власності та про передачу майна комунальної власності.

Затверджено проєкти рішень:

– Про внесення змін у додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 11.04.2018 № 682 «Про міську раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДУ»;

– Про створення комісії з обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири);

– Про внесення змін у додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.12.2016 №306 «Про постійно діючу робочу групу з питань оздоровлення та відпочинку дітей Новоград-Волинської міської територіальної громади»;

– Про внесення змін у додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.12.2016 № 305 «Про створення міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми».

Члени виконавчого комітету погодили проєкт рішення про поповнення прийомної сім’ї та влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання та спільне проживання. Також підтримано проєкти рішень про захист житлових і майнових прав дітей, про влаштування дитини та про затвердження висновку служби у справах дітей міської ради про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України.

На завершення засідання член виконавчого комітету, голова профспілкового комітету КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО», лікар-хірург Костянтин Шнайдер проінформував усіх присутніх про те, що наразі у лікарні спостерігається дуже складна ситуація із постачанням кисню. Всі постачальники надіслали телеграми про те, що у них немає наявного кисню для забезпечення в повному обсязі та надання допомоги пацієнтам КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО».

«Кисень відноситься до медичного препарату, який є обов’язковим для лікування хворих на захворювання коронавірусної інфекції COVID-19. Сьогодні кисню у КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» залишилось до 18:00 – 20:00 год» ,- зазначив Костянтин Шнайдер.

Онлайн трансляція засідання виконавчого комітету від 27.10.2021 року за посиланням: https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=vmxYEDRP7do…

З рішеннями виконавчого комітету міської ради після їх оприлюднення у визначений чинним законодавством термін можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради у рубриці «Документи» – «Рішення виконавчого комітету міської ради»: https://info.nvrada.gov.ua/…/category/zhovten-2021-rvk/

 

Чат-бот Гаряча лінія