Проведено бесіду з елементами тренінгу на тему: «Гнів та агресія. Керування емоціями»

15 Грудня 2021, 12:39

14 грудня 2021 року з метою профілактики дитячого насильства та проявів агресії фахівцем із соціальної роботи Новоград-Волинського міського центру соціальних служб Наталією Сидорук проведена бесіда з елементами тренінгу з учнями Великомолодьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоград-Волинської міської територіальної громади на тему: «Гнів та агресія. Керування емоціями».

За офіційною статистикою в останні роки в Україні значно зросла злочинність серед підлітків і, що особливо тривожно – дитяча злочинність. При цьому правопорушення часто супроводжуються актами агресії, жорстокості й насильства або кояться в стані афекту.

Метою проведення заходу була допомога дітям у оволодінні власними емоціями, керування негативними проявами характеру, формування позитивного мислення та толерантного ставлення до оточуючих. Учні пройшли тестування на визначення рівня агресії та домінуючих рис характеру. Фахівцем були висвітлені поняття «насильства», «агресії» та «булінгу». Захід пройшов динамічно, діти активно долучалися до обговорювання й не соромлячись висловлювали свої думки.

На завершення зустрічі підлітки отримали пам’ятки «Як зупинити насильство».

У разі виявлення або отримання інформації про випадки, що можуть загрожувати життю чи здоров’ю дитини, обов’язково зверніться до:

Органів Національної поліції України 102;

Новоград-Волинського міського центру соціальних служб, вул. Шевченка, 31, тел. (04141)3-55-62, Телефони Довіри: 15-07, 067-771-15-07.

Служби у справах дітей, вул. Замкова, 3/6, тел. 3-53-59;

Національна дитяча «гаряча лінія» 0-800-500-225 (безкоштовно зі стаціонарних) або 116 111 (безкоштовно з мобільних);

«Гаряча лінія» для осіб, що постраждали від домашнього насильства, яка створена на базі Урядового контактного центру 15-47.

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб

 

Чат-бот Гаряча лінія