Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

7 Травня 2021, 19:50

7 травня у великій залі Будинку рад під головуванням заступника міського голови Наталії Борис проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто питання про виконання трьома батьками та одним опікуном своїх обов’язків щодо виховання та утримання малолітніх дітей, про продовження перебування 3 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах під соціальним супроводом Новоград-Волинського міського центру соціальних служб.

Членам комісії представлено на перегляд та затвердження індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Комісією ретельно вивчено кожне питання та прийнято об’єктивні рішення. До одного із батьків застосовано крайню міру виховного характеру – позбавлення батьківських прав. Визначальною причиною стало ухилення від виконання батьківських обов’язків, зловживання алкогольними напоями та небажання стати на шлях виправлення.

Сім’я – найкраще середовище для розвитку дитини, як особистості. Тому основним із завдань комісії з питань захисту прав дитини є сприяння забезпеченню реалізації права дитини на виховання в сім’ї.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія