Проведено чергове засідання організаційного комітету з організації і проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела»

23 Червня 2021, 18:35

Триває підготовка до проведення у 2021 році Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». Під керівництвом заступника міського голови Наталії Борис, яка є головою організаційного комітету, та начальника управління культури та туризму міської ради Олександра Широкопояса проведено чергове засідання організаційного комітету з організації і проведення літературно-мистецького заходу.

У процесі засідання детально обговорено та затверджено Програму заходів, які будуть проходити у Новограді-Волинському 23, 24 та 25 липня 2021 року. Обговорено часовий регламент проведення заходів, список гостей, які будуть запрошені, хедлайнерів концертних програм тощо.

Олександр Широкопояс представив членам організаційного комітету варіанти логотипу Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», з урахуванням використання його на сувенірній продукції.

Напрацьовано схему розміщення фуд-зон на території Фортеці, «Містечка майстрів», а також обговорено необхідність перекриття руху транспорту під час свята.

Найближчим часом детальну Програму заходів Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» буде презентовано громадськості.

 

Чат-бот Гаряча лінія