Проведено чергове засідання штабу з підготовки галузей до роботи в новому опалювальному сезоні

22 Серпня 2023, 16:07

Сьогодні, 22 серпня, під головуванням міського голови Миколи Боровця проведено чергове засідання штабу з підготовки галузей до роботи в осінньо-зимовий період.
Під час наради обговорили критично важливі питання щодо забезпечення готовності інфраструктури до нештатних ситуацій.
Надано ряд доручень керівникам до виконання, а саме: забезпечити чітке виконання робіт з підготовки до експлуатації в осінньо-зимовий період, створити матеріальний резерв та закріпити відповідальних осіб за кожним напрямком роботи.
Якісна підготовка забезпечить стале проходження осінньо-зимового періоду, безпеку та безперебійність постачання комунальних послуг споживачам.
Нагадуємо, що співвласникам багатоквартирних будинків слід здійснити загальний огляд житлових будинків, перевірити комунікації, обладнання та елементи благоустрою, визначити обсяг робіт з підготовки до експлуатації в осінньо-зимовий період та обов’язково провести ці роботи, привести в технічно справний стан димові та вентиляційні канали.
Через бойові дії можуть зникнути газ, централізоване теплопостачання, вода й електроенергія. Це не стане значною проблемою для власників пічного опалення та твердопаливних котлів. Для решти – такий розвиток подій може стати серйозним випробуванням.
Для підготовки до непередбачуваних ситуацій необхідно: обговорити на засіданні правління, заручитись підтримкою співвласників будинку, закупити генератор (міська рада відшкодує частину витрат – з умовами програми можна ознайомитись за посиланням https://portal.nvrada.gov.ua/pro-zatverdzhennya-programy…/), облаштувати місце у підвалі для встановлення буржуйки(міська рада буржуйки надасть у тимчасове користування), подбати про запаси дров на зиму (дозволи на зрізання аварійних дерев на прибудинковій території надавались за зверненням керівників ОСББ і ця деревина може бути використана для опалення), зберегти від руйнування внутрішньобудинкові системи опалення та водопостачання житлових будинків (для цього потрібно визначити чіткий порядок дій при аварійних ситуаціях та відповідальних осіб, які за потреби будуть діяти злагоджено з комунальними службами).
Згуртуємось та перезимуємо!
Чат-бот Гаряча лінія