Проведено чергове засідання штабу з підготовки галузей до роботи в осінньо-зимовий період

4 Серпня 2023, 10:55

Звягельська міська територіальна громада активно здійснює підготовку галузей до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років, а також здійснює моніторинг щодо виконаних дій субʼєктами господарювання у галузі житлово-комунального господарства.
Сьогодні, 4 серпня, під головуванням заступника міського голови Віталія Якубова проведено чергове засідання штабу з підготовки галузей до роботи в осінньо-зимовий період.
В ході робочої зустрічі кожен керівник галузі прозвітував про зроблене підпорядкованими їм господарствами, оскільки забезпечити готовність та оцінити стан справ цього напрямку в сьогоднішніх умовах – критично важливо.
Також надано ряд доручень керівникам до виконання. Зокрема: забезпечити чітке виконання робіт з підготовки до експлуатації в осінньо-зимовий період, заготовити необхідний інвентар, інструменти, протиожеледні матеріали для належного утримання доріг та прибудинкових територій в зимових умовах тощо.
Прийдешній опалювальний сезон, як прогнозується на рівні держави, може бути непередбачуваним та складним, тому якісна підготовка забезпечить стале проходження осінньо-зимового періоду, безпеку та безперебійність постачання комунальних послуг споживачам.
Чат-бот Гаряча лінія