Проведено чергове засідання спостережної комісії

29 Жовтня 2021, 16:56

29 жовтня 2021 року під головуванням секретаря міської ради Оксани Гвозденко проведено чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради.

Відповідно до порядку денного членами комісії розглянуті питання:

– про розгляд пропозицій щодо внесення змін до міської Програми сприяння духовності, моральності та здоровому способу життя на 2019-2023 роки;

– про проведену роботу з особами;

– про внесення пропозицій щодо нового складу спостережної комісії.

Зокрема, головою Новоград-Волинського благодійного фонду «Подаруй надію» Андрієм Івановим порушено питання надання допомоги та підтримки центру соціальної реабілітації «Віфезда», який знаходиться в с. Ярунь Новоград-Волинського району.

У центрі проходить реабілітацію нарко і алкозалежності люди, які опинилися у складних життєвих обставинах. Реабілітація спрямована на реформацію особистості, а також на інші її аспекти.

В ході засідання спостережної комісії вирішено опрацювати діючу міську Програму сприяння духовності, моральності, сімейних цінностей та здоровому способу життя на 2019-2023 роки, а також внесення пропозицій до програми «Соціальний захист вразливих категорій населення на 2017 – 2021 роки» та напрацювати нові напрямки співпраці.

Під час засідання провідний фахівець із соціальної роботи Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Бугаревич проінформувала про проведену роботу з особами, які звільнені з державних установ «Райківська виправна колонія ( № 73)» та «Житомирська установа виконання покарань (№8)».

Також обговорено внесення пропозицій щодо нового складу спостережної комісії.

Нагадаємо, що основним завданням спостережної комісії є допомога в соціальній адаптації звільненим від відбування покарання та організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, а також громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання.

 

Чат-бот Гаряча лінія