Проведено чергову зустріч з перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування в громаді

20 Липня 8:26

Реагуючи на запити громади щодо якості надання послуг з пасажирських перевезень, начальником відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради Аллою Володіною було проведено чергову зустріч з перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування в Новоград-Волинській міській територіальній громаді.

Відпрацьовано пропозиції громадськості щодо графіків руху громадського транспорту на певних маршрутах, внаслідок чого будуть внесені певні зміни до графіків руху на окремих маршрутах.

Закцентовано увагу на дотриманні санітарних норм та чистоти в салонах автобусів. Слід зазначити, що напередодні перевізникам було надіслано листи з проханням дотримання вищезазначених вимог.

Також розглянуто ряд інших питань, які пов’язані з наданням послуг у сфері пасажирських перевезень.

Нагадуємо, що у випадках конфліктних ситуацій, порушень, недотримання графіку руху у громадському транспорті ви можете  інформувати відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради одним із чотирьох способів:

– приватне повідомлення на сторінку відділу економічного планування та підприємницької діяльності, або зателефонувавши за номером +380414135266;

– через телеграм https://t.me/+gP6OvRD3i3ZhNzYy;

– електронний лист на адресу enovograd@ukr.net;

– письмове звернення, скарга на папері, яку можна принести особисто в каб. 12 , Будинку рад, вул. Шевченка, 16.

У зверненні ОБОВ’ЯЗКОВО треба вказати своє ім’я, по батькові, прізвище та адресу реєстрації, і чітко викласти суть: що, де, коли трапилося, час та номер автобусу.

В той же час прохання до пасажирів також дотримуватися поважливого ставлення до водіїв та кондукторів. Адже вони щоденно працюють з людьми різних категорій, що так само впливає на емоційний стан.

Будьмо взаємоввічливими!

 

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради

Чат-бот Гаряча лінія