Проведено громадські обговорення щодо реорганізації закладів освіти у селах Новоград-Волинської міської ТГ

30 Червня 2022, 17:58

Упродовж двох днів, 29 та 30 червня, заступниця міського голови Наталія Борис спільно з начальником управління освіти і науки міської ради Тетяною Ващук та заступником начальника управління освіти і науки міської ради Тамарою Гончарук провели громадські слухання з батьківськими та педагогічними колективами закладів освіти: сіл Дідовичі, Майстрів, Майстрова Воля та Маковиці щодо трансформації мережі закладів загальної середньої освіти.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про освіту» (дата прийняття 05.09.2017 року) освітню діяльність мають забезпечувати три типи закладів: початкові школи, гімназії, які дають базову середню освіту, і ліцеї (старша школа). Більше не існуватиме таких типів як загальноосвітня школа І, І-ІІ, І-ІІІ ступенів. Таким чином, перейменувати заклади загальної середньої освіти необхідно до 28 вересня 2022 року.

Починаючи з 2018 року у нашій громаді активно функціонує робоча група з питань реформування мережі закладів загальної середньої освіти.

Головна мета діяльності робочої групи – це сформувати спроможну мережу закладів освіти у Новоград-Волинській міській ТГ. Робочою групою напрацьований План трансформації мережі закладів загальної середньої освіти на 2022 – 2027 роки.

Під час громадських слухань обговорено питання реорганізації малокомплектних шкіл, які розташовані в сільській місцевості у філії опорного закладу. Опорним закладом освіти у нашій громаді є Пилиповицький ліцей.

У підсумку роботи визначено, що у 2022-2023 році вищезазначені заклади реорганізовуватимуться у філії опорного закладу та здійснюватимуть освітній процес відповідно до вимог безпекової ситуації.

Чат-бот Гаряча лінія