Проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора КП Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс»

10 Листопада 2021, 16:42

10 листопада 2021 року у конференц-залі Будинку рад проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс».

З метою визначення переможця, який відповідає вимогам професійної придатності для призначення на посаду директора КП Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» розпорядженням міського голови від 29.10.2021 року № 514 (к) «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального підприємства» було створено конкурсну комісію, до складу якої увійшли представники постійних комісій та депутатських фракцій міської ради, а також керівники та працівники виконавчих органів міської ради.

У конкурсі на заміщення вакантної посади взяли участь 4 кандидати: Сергій Сербін, Сергій Моісєєв, Андрій Мартинюк та Олег Богданчук.

Під час конкурсу кандидатами було представлено власну стратегію розвитку комунального підприємств та шляхи вирішення проблемних питань.

Членами конкурсної комісії були поставлені уточнюючі запитання, щоб кожен із кандидатів продемонстрував свої компетенції та підхід до виконання робіт у галузі житлово-комунального господарства.

За підсумками презентації та обговорень, шляхом відкритого голосування рішення про визначення переможця конкурсу не було прийнято. Жоден із кандидатів не набрав необхідної кількості голосів.

Конкурс на заміщення вакантної посади директора КП Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» продовжено.

Основними вимогами до претендентів на посаду є: громадянство України, повна вища освіта, знання державної мови, досвід роботи на керівних посадах не менше 3-х років.

Документи на конкурс приймаються по 19 листопада 2021 року. Документи подаються за адресою: вул. Шевченка, 16, м. Новоград-Волинський Житомирської області, 11700 кабінет №30. Додаткова інформація щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном: 3-54-13.

 

Чат-бот Гаряча лінія