Проведено консультаційну зустріч з перевізниками, які здійснюють транспортні перевезення на території громади

3 Травня 2022, 14:13

03 травня відбулась консультаційна зустріч міського голови Миколи Боровця, заступника міського голови Ірини Гудзь, начальника відділу економічного планування та підприємницької діяльності Алли Володіної з перевізниками, що забезпечують пасажирські перевезення на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Головна мета зустрічі – особливості функціонування транспортних перевезень в умовах воєнного стану.

У процесі діалогу порушено питання щодо забезпечення паливно-мастильних матеріалів та цінової політики. В даний час на АЗС стрімкий дефіцит пального, мережі заправок продають його обмежено, що впливає на сферу транспортних перевезень.

Також варто зауважити, що транспортні засоби використовуються для потреб оборони та були задіяні для різного роду перевезень, тому потребують ремонту та заміни запчастин, які станом на сьогодні складно придбати.

Розглянуто графіки руху міських автобусних маршрутів загального користування, наразі напрацьовуються варіанти їх удосконалення із врахуванням поточної ситуації. Про всі зміни в русі в разі їх затвердження громаду буде проінформовано додатково на офіційних інформаційних ресурсах Новоград-Волинської міської ради.

Чат-бот Гаряча лінія