Проведено нараду щодо діяльності мобільних груп

19 Жовтня 2021, 11:35

Під керівництвом заступника міського голови Наталії Борис проведено нараду щодо діяльності мобільних груп на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію COVID-19 у Новоград-Волинській міській ТГ ускладнюється.

Під час наради було обговорено подальший вектор дій діяльності мобільних груп з питань запобігання занесенню і поширенню COVІD-19 серед населення Новоград-Волинської міської ТГ та важливості контролю дотримання протиепідемічних вимог, проведення інформаційної кампанії щодо вакцинації серед жителів громади, працівників підприємств та установ.

Наразі членам мобільних груп важливо зосередити увагу на контролі дотримання протиепідемічних вимог в закладах торгівлі, ринках, місцях стихійної торгівлі, громадському транспорті та закладах громадського харчування.

Станом на 19 жовтня 2021 р. у КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» з підтвердженим діагнозом на коронавірусну хворобу (COVID-19) та запаленням легень перебуває – 91 хворий. У важкому стані – 68 хворих, в т.ч. 6 пацієнтів на апараті ШВЛ та 62 на кисневій підтримці. Загалом на стаціонарному лікуванні перебуває – 97 пацієнтів, загальний стан хворих від середнього до важкого ступеня. Наразі важливо не допустити критичної перевантаженості лікарні та забезпечити постійне отримання кисневих балонів.

Шановні жителі громади! Тільки спільними зусиллями та відповідальністю ми зможемо не допустити стрімкого росту захворюваності на коронавірусну інфекцію. Захистіть себе від COVID-19: дотримуйтеся дистанції, носіть маску, мийте руки та вакцинуйтеся!

Нагадуємо, що в Україні триває п’ятий етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх бажаючих віком від 18 років.

Вакцинація дасть змогу максимально захистити себе та своїх рідних від коронавірусної хвороби, зокрема від нового штаму Дельта. У нашій громаді щеплення від коронавірусної інфекції можна отримати на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради, за адресою площа Лесі Українки, 9 (приміщення міського Палацу культури), де працює Центр вакцинації населення (у будні та вихідні дні, з 9-00 до 14-00 год). Всю інформацію щодо вакцинації можна дізнатися у свого сімейного лікаря.

 

Чат-бот Гаряча лінія